Po uzyskaniu dyplomu, w 1994 roku w Sopockiej Szkole Fotografii WFH, zakłada studio fotografii realizując się na polu artystycznym i komercyjnym.

Zafascynowany formą, przemijaniem, ciałem i duszą, próbuje uchwycić wyjątkowość ludzi i miejsc, które go otaczają. Uwielbia kontakt z ludźmi i sprawia, aby wszyscy czuli się przed aparatem komfortowo.

Autor kampanii, zarówno firm odzieżowych, jak i przemysłu ciężkiego. Kształtuje dialog między elementami fotografii dokumentalnej i reklamowej.

Na przestrzeni lat tworzy kampanie reklamowe dla różnych marek m.in. Reserved, House, Batycki, Levis Strauss czy Cropp. Współpracuje z Polską Agencją Prasową, publikuje portrety w Vogue Spain, z jego usług korzystają Muzea i szereg Instytucji kultury i sztuki.

Prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci i młodzieży np. w ramach współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. Prowadzi Masterclass dla Profoto.

Fascynuje go budowanie wizerunku osób, firm i przedmiotów. To zajęcie uwiecznione zostaje wieloma publikacjami w Polsce, jak i na świecie.

Obecnie prowadzi autorskie studio w Gdańsku na terenie Stoczni Cesarskiej. Współtworzy Stowarzyszenie Przestrzeni Sztuki WL4.